News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 03, 2024, 05:48:48 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 23.03.2010.

Started by El Fenomeno, March 23, 2010, 12:07:33 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Martovsko takmicenje je pocelo, prijavi se i ti!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica:
UNIBET

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica : UNIBET
I mesto - 30 eura,  II mesto - 20 eura,  III mesto - 10 eura

Napomena: Takmicari koji nisu do sada imali uplata na Unibet mogu osvojiti 50% od osvojene sume. Ne postoje nikakvi uslovi za obrtanje nagrade pre povlacenja.

Takmicenje pocinje 02.03.2010. a zavrsava se 31.03.2010. Srecno!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

delpjero

#1
br. 9
skor: 5/8 (270)
vreme: 22:00
par: sevilja-xerez   FT 1:1
tip: over2.5
kvota 1.75

kladionica  UNIBET



utakmica spanskog prvenstva u kojoj nebi smelo biti dileme oko pobednika jer je xerez vec vidjen drugoligas (zaostaju 8 bodova za saragosom i prikovani su na poslednjem
mestu na tabeli), ali zato umeju da odigraju veoma dobro jer igraju rastereceno i u takvim okolnostima sposobni su da postignu i vise golova na utakmici sto potvrdjuje i
poslednjih pet meceva ovog tima :
20.03.2010 SPA 1 Kserez - Tenerife 2:1
14.03.2010 SPA 1 Viljareal - Kserez 2:0
07.03.2010 SPA 1 Malaga - Kserez 2:4
28.02.2010 SPA 1 Kserez - Espanjol 1:1
20.02.2010 SPA 1 La Korunja - Kserez 2:1
u glavnom igraju u formaciji 4-4-2 chema-mendoza,Aythami,gioda,redondo-Orellana,keita, sacez,calvo-micel i bermejo dok sa klupe sansu cekaju moreno i veoma opasni
Viqueira. dakle njihov adut je totalna rasterecenost i igraju na gol vise u trenutku kad su ih svi otpisali,,

sa druge strane je velika sevilja koja gaji veoma ofanzivan, atraktivan fudbal i jedna su od ekipa koje igraju najlepsi fudbal ne samo u spaniji nego i u celoj evropi sto su
nedavno i dokazali kada su u dvomecu izbacili veliku barcelonu iz kupa i plasirali se u finale koje ce igrati protiv atletika. iz lige samiona su ispali ali zato im je preostalo
i ovo najvaznije takmicenje u primeri gde se grcevito bore za mesto koje i sledece godine vodi u ligu sampiona, majorka je u ovom trenutku obisla sevilju i bezi im 2 boda
pa je danas imperativ pobediti, pobediti poslednjeplasiranog na tabeli. palop, adriano, negredo, kanute, kapel, navas, renato, zokora, fabiano,, zasluzuju i imaju tim koji
treba da igra najelitnije takmicenje i samo je pitanje sa koliko ce golova ispratiti goste ,,,


polazeci od cinjenice da rastereceni xerez moze da postigne bar jedan gol i od toga da je seviljli ovde veliki imperativ tri boda dolazim do zakljucka da ce biti veoma ofanzivna
utakmica prepuna golova i ubedljiva pobeda sevilje je gotovo izvesna

ivan-dzo

#2
br.8
skor:1/7 -400
vreme:20.45
Par:Sautempton - Hartlpul   FT 3:2
Tip:Zbroj Golova vise od 4.5
kvota:5.25
kladionica: UNIBET

Analiza:Jedan tip postavljen i bas ;D Sevilja over  ??? :o :P Moj tip je bio over 3,5 ali jeb...
Sad moram naci nesto drugo... Obzirom da sam izgubio sanse za plasman, igracu nesto rekreativno veceras...
Takva je i ova utakmica. Hartpul treba bodove, Sautempton konacno zna da mora cekati sledecu sezonu sa povratkom u Championship, pa ocekujem veceras goleadu. Oba tima igraju otvoren fudbal sa mnogo golova i sansi, odbrane su svakako gori deo tima i nema razloga da tako nebude i veceras. U napad od minuta 1 pa sta bude. U prvom delu prvenstva zavrseno 1-3.

Dakle over 2.5 za sve pare....

Srecno
   

FILIP123

#3
br.6
skor: 4/5
vreme: 23:30
Par: Estudiantes LP - Club Bolivar   FT 2:0
Tip : over 2.5 ( 3+)
kvota: 1.45


Analiza :


Sezona postaje sve teza i teza za Estudiantes, a u narednih 7 dana ce znati da li ce moci da brane svoju Copa Libertadores titulu, posto ce igrati sa Bolivar-om te u mogucem odlucujucem duelu u Peru-u, sa Juan Aurich-om. Deluju puni samopouzdanja pred ovaj susret sa Bolivijcima, posto nisu odmarali nijednog startera u mecu odigranom u petak sa Tucuman-om, kada nisu zeleli da rizikuju dalje udaljavanje lidera argentinske lige (6 bodova su udaljeni, pa bi kiks protiv kandidata za ispadanje Tucuman-a bio katastrofa), a isti igraci ce zeleti osvetu protiv Bolivar-a. Odigrali su 0:0 u prvom duelu, na visinama Bolivije, sa istim starterima, i uprkos tome sto su Bolivijci kontrolisali taj susret, nikada nisu delovali ugrozeni a Estudiantes je cak imao i par sansi da postigne gol. Trebalo bi da iskoriste te sanse danas, i postaraju se da imaju nesto za sta bi se borili u Peru-u.

Mislim da je Bolivar svoje zavrsio, a 1 bod koji imaju ce biti jedini koji su uzeli. Ne vidim da ce moci da urade bilo sta danas, , . Njihove (i partije drugih bolivijskih timova ove godine), su dokazale lose stanje bolivijskog fudbala, i jos jednom pokazali zasto su na samom dnu juznoamerickog fudbala. Samo 1 bod u 6 meceva osvojen od strane 2 bolivijska tima, nije ni malo ohrabrujuce. Lose igraju, pogotovo u gostima.

Ocekujem nista manje osim ubedljive pobede za juznoamericke sampione ovde. Uz sve zvezde u ekipi (Brana, Veron, Sosa, Nunez i Boselli), imace barem 3-4 puta vise kvaliteta nego Bolivar, a takodje ocekujem da budu maksimalno motivisani, posto bi bilo kakav potencijalan kiks zavrsio njihove sanse o odbrani titule. Bolivijski timovi su vise nego ocajni na gostovanjima, pa sam siguran da ce primiti poprilican broj golova. Over 2.5 placa pristojnu kvotu, a nemam nimalo sumnji da ce Estudiantes to resiti u svoju korist.
Srecno!



   

nishlije

#4
br.5
skor:0/4
vreme:18h
Par: SC Austrija Lustenau-TSV Hartberg   FT 0:3
Tip:2
kvota:7.5 (4)
kladionica: UNIBET

Analiza:

Posto se takmicenje blizi kraju a ja imam katastrofa rezultat nista mi drugo ne preostaje nego da igram velike kvote.
Mec druge Austrijske lige. Posto se po ovim drugim ligama dosta namesta i daju se bodovi ekipama tako ocekujem daaustrijalustenao pokloni bodove hartbergu. Verovatno ce dosta kladionicara odigrati na keca pa sam se i zbog toga odlucio na kontru.
Domacin na poslednjih pet utakmica na svom terenu ima skor od 4pobede i 1neresena, a gost jednu pobedu (jos oktobra m) jednu neresenu i 3zgubljene, i njihova pozicija na tabeli ide protiv mog tipa :D
Da je austrija dobila proslo kolo salzburg am. onda bi i dalje verovato da ih zanima prvo mesto ali posto su izgubili od ekipe kojoj bodovi nisu potrebni od cak 4-0 ocekujemi sad da poklone bodove...

chale86

#5
br:3
skor:1/2
vreme:21:00
Par:Middlesbrough - Preston
Tip:3+
kvota:1.98
kladionica: UNIBET

Analiza: Danas sam odlučio odigrati na golove Mildsbro igra kod kuće dosta loše postižu dosta golova imaju skor kod kuće 7 pobeda 6 nerešenih i 6 poraza postigli su 20 golova a primili 19 dok preston ima skor u gostima 4 pobede 4 nerešene i 11 poraza uz to postigli su 20 golova a primili 37 golova. odlučio sam se ovu utakmicu odigrati 3+ mislim da će mildzbro pobediti ali i da će biti dosta golova preston je ekipa koja igra na puno golova mnogo golova primaju imaju dosta lošu odbranu ali dosta golova i postizu imaju dobar napad dok ekipa mildzbra ima dobar napad mislim da golovi na ovoj utakmici neće izostati SREĆNO


Tip odbijen jer nije postavljen najkasnije pola sata pred pocetak meca/Admin