News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 25, 2024, 03:09:11 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

VISA Virtuon

Started by El Fenomeno, November 06, 2007, 02:19:57 PM

Previous topic - Next topic

masic

mislio sam bank transferom negde nema limita u drugim kladionicama za isplatu novca hvala

El Fenomeno

Bitno je da sto manje privlacis paznju, nacin povlacenja uopste nije bitan.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Vlado

Pozdrav svima,imam 2 pitanja

1:U Vojvodjanskoj banci u kojoj sam ja ima visa internet kartica,ona je za on line kupovinu pa samim tim i kladjenje valjda,pa me interesuje da li sa visom internet karticom moze da se kasnije povlaci novac i na nju ili mora da se otvori neki drugi devizni racun,ako neko zna.Ako je to samo slucaj u nekim kladionicama u kojim to moze ,ili sta vec,preporucite.

2:Da li u svim kladionicama kao u expertu vazi skeniranje i slanje visa katice,licne karte,cega vec..ili ne?I ako je odgovor pozitivan,da li se to prilikom odredjeni delovi visa kartice,recimo jedan deo broja racuna sme malo zabrljati ili prekriti zbog moguce zloupotrebe

Hvala unapred

El Fenomeno

1. Mozes na nju i da povlacis novac. Svaka kartica tog tipa se vezuje za devizni racun, tako da je i ta tvoja vec prilikom otvaranja vezana za devizni i nema potrebe otvarati novi.

2. Sada vecina trazi neku vrstu potvrde i verifikacije identiteta tako da je to postala uobicajena procedura, ne samo za Expekt kladionicu. Kod njih je taj sistem mozda i najbolje resen pa se vrlo lako salje dokument. Nije potrebno nista maskirati jer je Expekt proverena i pouzdana kladionica, ne postoji mogucnost nikakve zloupotrebe. Treba biti oprezan ako se salje u neke manje poznate ali kad su oni u pitanju nema nikakvih problema.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

IRA

Pozdrav svima.

Interesuje me da li neko ima iskustva sa VISA VIRTUON karticom OTP banke,danas sam je podigao i stavio depozit na nju 30evra i pokusao da uplatim i na moneybrokers i na bet-at-home ali ne uspevam nigde...e sad ne znam gde gresim posto sve redovno ukucam(osim sto na kartici stoji "ć" na kraju a ja ga ne kucam posto ne mogu,nece da prihvati)e sad davno sam je pravio a tek danas podigao pa da li ona treba nekako posebno da se aktivira ili je dovoljno to sto sam je podigao i stavio pare na nju..naravno kod njih je sve raspolozivo..stavio sam 30evra i po njima bih mogao da uplatim svih 30..ja sam pokusao i manju sumu ali nece.....

El Fenomeno

Nisam uzimao Virtuonku u OTP banci ali provereno znam da sve radi u najboljem redu. E sad sta je kod tebe problem?
Ili je kartica istekla ili kod njih isto kao i u Rajfajzen banci 20 eura ide na depozit tako da taj novac ne mozes da koristis i zbog toga ne mozes nista da prebacis online.
Probaj da smanjis iznos, npr. 10 eura probaj da prebacis ili cak manje, jer je vrlo moguce da i ona ima depozit koji ne moze da se koristi.
Pokusaj pa javi kako napredujes.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

IRA

Uspeo sam ali je jako zanimljivo kako sam uspeo...danas sam probao da uplatim 30 eura nece,20 nece i procitam tvoj post i probam 10 eura i odmah je uspelo e sad znam kad sam uzimao karticu da su rekli da ne treba nista da stoji na kartici kao depozit pa mi djavo nije dao mira probao sam jos jednom 10 eura i nije uspelo i pokusam jos jednom i uplatio je jos 10 eura znaci sve ukupno 20eura  ::).Hvala na pomoci.

masic

dobro vece imam pitanje u junu mi istice visa virton produzicu je opet u junu nego imam pitanje na expektu imam novac jer mogu ja ostaviti taj novac sto sam uplacivao sa ovom viso virtonom i kada budem dobio visu virton karticu jer mogu ja podici i ovaj novac sto sam uplatio sa ovom starom karticom i sto cu uplacivati sa novom virton karticom i isplatiti hvala

El Fenomeno

Mozes naravno, to nema nikakve veze samo sto ces pre isplate morati napraviti uplatu preko te nove Vise koju ces dobiti po isteku stare.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

odlicno ostavljam novac dok nedodjem do svote koje mi odgovara i onda podici novac sa nove visa virton i pre isplate na novu visu virton treba ce sigurno i da im posaljem sliku visa virton kartice puno si mi pomogao hvala

El Fenomeno

Naravno da ce trebati verifikacija slanjem slika....ali kod njih je to veoma prosto, automatizovano je tako da se sve zavrsi za par sekundi.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

englis

Pozdrav ljudi, zelenbac sam sto se online kladjenja tice, dugo planiram i resio sam da krenem sa zabavom. Bio sam odlucio da uzmem visa virtuon karticu rajfajzen banke, ali saznao sam da i Inteza ima slicnu internet karticu i cini mi se bolje uslove, odnosno nema depozita i ima je u mom gradu za razliku od rajfajzen banke. Na Intezinom sajtu je sve lepo objasnjeno sto se arcenja kartice tice a mene zanima da li je moguc priliv novca na nju kad se zatrazi isplata od neke kladionice? Pretpostavljam da se ja pozivam na karticu kod isplate, a da u banci pare legnu na njen racun. Nadam se da ce mi neko reci da li sam u pravu ili ne, ili da mi da savet ako postoji neka bolja varijanta...

El Fenomeno

Sad se ponovo predomisli i uzmi Visu Virtuon ali u Rajfajzen banci.... ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

englis

Kad ti tako kazes onda da uzmem  :)

bush2

#89
Neke od njih traže naravno kopije kartice ili ličnog dokumenta ali to je ok.
Bilo kakva informacija bi dobro došla da se ne patimo..











how to play poker
online poker sites