News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 18, 2024, 10:27:11 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Bet365 100% Bonus do 100 eura

Started by Angell, April 18, 2009, 07:02:26 PM

Previous topic - Next topic

Angell



Bet365 jedna od vodecih kladionica, od sada svim novim korisnicima daje Bonus od 100% do cak 100â,¬

Iskoristite ovu odlicnu priliku i kladite se u jednoj od najboljih svetskih kladionica, Bet365 koja vam pruza odlicnu priliku da odmah u pocetku ostvarite profit. Odlicna sportska ponuda sa jos boljim tecajevima dovoljni su da jos danas postanete clan Bet365.

Zanima Vas kako dobiti ovaj odlicni bonus??!! Jednostavno!!
-Registrirajte novi racun

-Napravite depozit od minimalno 10â,¬
-Bonus morate 3x okrenuti na kvoti 1.50 ili vecoj da bi mogli isplatiti bonus.



 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

BoGi

Jel imam pravo na bonus preko MB ?!

Angell

Da, imas pravo i na bonus ako napravis depozit preko MB.
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

torcidaWM

bonus + deposit treba okrenuti 3x preko 1.50 prije isplate, under/over oklade te money line na baseball ne ulaze u okretanje bonusa a da bi se imalo pravo igrati sa bonusom prvo se iznos depozita mora odigrati na 1.5 ili veću kvotu

Neshone

To mi se ne svidja nikako zato sto mora da se ostvari uslov da bi se bonus mogao da koristi ... jbg jer ko to garantuje da mozes da pogodis tri puta kvotu vecu od 1.5 ... Ali to naci da bi dobio mozda moradnes uplatiti tri puta :))) Ali ako se kladite vec onda je ok ...

El Fenomeno

Pa naravno da niko nece dati 100% bonus na lepe oci. Jer da je tako, prvi ja bi ih osurio, da ne bi znali sta ih je snaslo. Znaci, svaka kladionica koja daje 100% bonus daje i uslove za obrtanje.
Tebi se to ne svidja ali jednostavno tako mora, a sto se mene tice ovi bonusi su extra jer to je velika sansa da se napravi neki novac. Posebno ova kladionica daje odlicne uslove i odlican bonus, preporuka sa moje strane.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

ivan-dzo

i moja preporuka takodje!!! Ozbiljna kladionica, dobre kvote, kladjenje uzivo fenomenalno...

Vec 3 puta sam uspeo da napravim novac kod njih sa ovim 100% bonusom. Kad ispunite uslove i podignete novac oni posle nekog vremena salju mejl sa novim codom, i iskreno nikad nisam imao problem sa njima... Stvarno vredi probati .Pozdrav!

qqqqq

Ova kladionica je jako losa bez obzira na rejting koji nosi!
Da ne linkujem druge forume na kojima ljudi zale na ogromne cifre koje im nisu isplacene od 365....
Salje na adresu pisma postal cod bez kojeg ne mozes da koristis ni deposit ni bonus....Ja sam cekao mesecima i nikad nisam dobio postal kod , kad god sam im se obratio i pitao jel mogu da povicem deposit ili da ga uplatim rekli su sacekaj posal kod....

Moj savet NE!

El Fenomeno

Ja sam vec pisao na forumu o tome da oni nisu vise ono sto su bili ali i dalje su jedni od boljih. Rejting im nije vise A, sada je C i u pravu si za to sto kazes da su neki imali problema prilikom isplata. Obicno se radi o velikim ciframa mada i pored svega toga bet365 je dobra kladionica i daleko je to jos od kladionice od koje treba bezati.
U svakom slucaju, ako se nastavi taj trend pada njihovog rejtinga i ako oni stvarno postanu kladionica za koju igraci nemaju poverenja ja cu prvi to objaviti ovde i upozoriti sve. Za sada nema potrebe jer je to jos daleko od toga.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Mr_Gospodin_Signore

Quote from: qqqqq on November 13, 2009, 12:40:07 AM
Ova kladionica je jako losa bez obzira na rejting koji nosi!
Da ne linkujem druge forume na kojima ljudi zale na ogromne cifre koje im nisu isplacene od 365....
Salje na adresu pisma postal cod bez kojeg ne mozes da koristis ni deposit ni bonus....Ja sam cekao mesecima i nikad nisam dobio postal kod , kad god sam im se obratio i pitao jel mogu da povicem deposit ili da ga uplatim rekli su sacekaj posal kod....

Moj savet NE!

O cemu to?! Obicna Visa Electron i nema brige. Cak nije potrebno ni verifikaciju bilo kakvu raditi, Ja sam eto im poslao jednom kopiju LK, ali cisto zbog neiskustva. A nedje po netu nailazim na banere gdje reklamiraju 100% bonus na prvi depozit i to do 200â,¬. A uslov rolover od 3x i 1.5 minimalna kvota. Bukvalno poklon. To su sprdacina uslovi. redom imate po internetu rolovere od 14x, a ako je tipa 5x, onda je potrebna minimalna kvota od 2. Ja sam jednom bio u bezparici, cekao me njihov bonus od 100% na naredni depozit. Nisam mogao da se strpim deset dana do plate, i uplatio 25 eura sto sam imao. Znaci, trebalo je napraviti obrt od 150â,¬. Bio sam na poslu, solidan online bio. Par kosarkaskih meceva, badminton i jedan teniski mec. Kroz 2 sata na racunu je stajalo 120â,¬, a obrt zadovoljen. Znaci 95â,¬ u plusu. A sto se tice (dez)informacije za bejzbol i money line. Nisam siguran jesam li bio pod kakvim bonusom tih puta, ali mislim da sam ponekad uplacivao cisto zbog povecanog obrta na H1 na domacina i cisto 2 na gosta, ili obratno. Em se obrne em zaradi malo. I kakva je to prica da ne prolaze under/over opklade kod bonusa. Eeeej, kojih sam se ja para nakupio od njihovih bonusa, Nisam stvarno podizao, bez samo jednom. Withdraw, ukucao iznos i za dan i po na mom transakcionom je stajalo 1000 eura, nikakve provizije nije bilo... Ja jos ni u jednoj situaciji ne bijah zakinut. Cak sam par puta profitirao na njihovim greskama. Ako ti nesto nije po volji, uvjek je tu live chat koji je stvarno tu da pomogne. Clan sam Ladbrokesa.  Cak sam od njih dobio bonus jer sam im poslao mail sa nekim predlozima... Pouzdani su samo tako, a opet koristim mahom samo bet365. Clan sam WH-a, pa opet... Evo dok ovo kucam na bet365 ima live 5fudbalskih meceva, 3 odbojkaska meca, jedan kosarkaski (eeeeej, faenza vs bracco women) i snooker. Ponedeljak je sad.
A philosopher once asked, “Are we human because we gaze at the stars, or do we gaze at them because we are human?”

frode14

Uložio sa 50eura i dobio 50 bonusa.
Da liznači ja ne mogu sad da uložim ukupnih 100 eura na kvotu 1.5,već moram prvo mojih 50 ulagati?
I ako je tako da li neko pouzdano zna koje igre se ne smiju koristiti za to,pošto je gore navedeno under/over(vjerovatno golovi 0-2 ili 3+...?
Molim ko zna da javi iima li neki rok za to pošto sam položio depozit pre 5-6 dana

Hvala unaprijed

El Fenomeno

*Mozes da ulozis svih 100 eura.
*Mozes da igras i under/over.
*Rok je 90 dana od dana prijema bonusa.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

frode14

Hvala,ja sam negdje pročitao da prvo moram uložiti mojih 50eura depozita pa da tek onda mogu ulagati bonus.

frode14

Mora 50 pa opet 50,sad sam probao.
Ne može odmah 100

El Fenomeno

Vrlo je moguce da sam se ja zeznuo, jer mi je bilo cudno to sto si vec dobio od njih bonus. Nista onda prvo ulozi tih 50 a posle toga mozes da povecas iznose.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana