News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 25, 2024, 09:59:59 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

(BD) Expekt 100% do 50 eura (zavrsen)

Started by El Fenomeno, September 28, 2007, 04:41:49 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno


Expekt


Odlicna kladionica Expekt sa sedistem u Svedskoj daje svim svojim novim korisnicima 100% bonus na prvu uplatu do 50 eura. Minimalni depozit je 10 eura.Sve sto treba da uradite je da ispunite ova 3 koraka i bonus ce biti na vasem kladionicarksom racunu.Pazljivo ispunite sledece korake:



Ovo su prosirena pravila vezana za ovaj bonus a ukoliko imate neka pitanja mozete ih postaviti ovde.
Quote
100% bonusa na prvu uplatu

Datum objave: 12/10/2007 (D/M/G)

Verzija: 1.1

- Bonus ponuda vrijedi samo za prvi uplatu izvrÅ¡enu na expekt.com kladioničarski račun izmeÄ'u 15/10/2007 i 31/12/2008.

- Najmanji iznos uplate za sudjelovanje u promotivnoj akciji iznosi 10â,¬.

- Najveći iznos bonusa za isplatu je 50â,¬.

- Uplaćeni iznos (do najvećeg iznosa bonusa) + bonus iznos mora biti okrenut 3 puta u sportskoj kladionici na koeficijent 1.50 ili veći prije mogućnosti isplate ili korištenja sredstava za ostale proizvode.

Primjer: Uplata od â,¬75 = Bonus â,¬50. Potrebno okrenuti : (â,¬50+â,¬50) x 3 = â,¬300

- Ostale aktivne bonus akcije nije moguće kombinirati sa ovom ponudom.

- Iznos koji je potrebno okrenuti za ispunjavanje uvjeta bonusa računa se od trenutka aktivacije bonusa na kladioničarskom računu. Igrač najprije ulaže uplaćeni novac a potom ulaže bonus iznos.

- Ako je isplata zatražena prije ispunjavanja uvjeta bonusa isplata neće biti provedena a bonus može biti uklonjen sa kladioničarskog računa.

- Ukoliko uvjeti bonusa nisu ispunjeni kroz 6 mjeseci (ukoliko nije drugačije naznačeno u Uvjetima i Odredbama) od trenutka aktivacije bonusa, bonus će biti otkazan i uklonjen sa računa.

- Ako igrači izgubi dio iznosa uplata+bonus i dalje mora ispuniti uvjete bonusa prije nego što preostali dio sredstava može isplatiti sa računa.

- Korisnik koji je u bilo koje vrijeme dobio bilo kakav bonus na uplatu ne može sudjelovati u ovoj ponudi.

- Ako uplatu na račun izvršite putem Moneybookersa nemate pravo na bonus.

- Samo jedan bonus/povrat po osobi/kućanstvu/IP adresi.

- U slučaju zlouporabe ponude račun će biti zatvoren bez mogućnosti isplate.

- Expekt.com rzadržava pravo stopiranja isplate u slučaju zlouporabe ponude.

- Expekt.com zadržava pravo zahtjeva preslika osobne iskaznice i potvrde o uplati s ciljem utvrÄ'ivanja legitimnosti.

- Expekt.com račun je osoban i moguće ga je koristiti isključivo od strane osobe čiji su podaci prijavljeni na računu. U slučaju kršenja ove odredbe račun će odmah biti zatvoren.

- Gore navedeni uvjeti dodatak su Generalnim Uvjetima i Odredbama expekt.com Ltd-a. Expekt.com Ltd zadržava pravo izmjene Uvjeta i Odredbi i/ili ove ponude u bilo koje vrijeme bez prethodne obavijesti. Igračima savjetujemo da redovito provjeravaju potrebne Uvjete i Odredbe kako bi bili u toku sa eventualnim izmjenama.

- U slučaju nesporazuma ili razlike izmeÄ'u verzije Uvjeta i odredbi na engleskom jeziku i prevedene verzije važeća je verzija na engleskom jeziku.


Ne propustite priliku, registrujte se u jednoj od najboljih online kladionica i pokupite bonus samo ovde!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Bonus je produzen i traje do kraja 2008 godine.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

frode14

Ako ja uplatim 10 eura i dobijem 10 bonusa interesuje me:
-Da li trebam 6x ulagati po 10 eura ili mogu 3x20,ili je samo bitno da se ukupno uloži 60 eura?
-Ako padnem jednu opkladu sa 10 eura da li mogu da nastavim sa preostalih 10?

El Fenomeno

-Bitno je da imas ukupno uloga 60e (u tvom primeru koji si naveo) bez obzira na visinu uloga.
-Nastavljas normalno dalje kladjenje sve dok na racunu imas novca.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

frode14

Uplatio sam 20 eura i već proÅ¡ao 2 puta sa uloženih 20eura na kvote 1.7 i 1.5.Hoce li mi ostati zaraÄ'eni novac ako npr sad dva puta proÄ'em sa ulogom 20e a dva puta padnem. Da li to ispunjava potrebne uslove ( puta sam ulagao,s tim da sam 2 puta padao)
Hvala unaprijed

El Fenomeno

Ti si ulozio 20 eura, sto znaci da moras imati ukupno 120 eura uloga ((20+20)x3). To mozes i sam da izracunas ali koliko vidim to sto si planirao je taman dovoljno za povlacenje.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

frode14

Pa ne planiram pasti,a ne mislim ni povlačiti,nego čisto da znam.Hvala ti

slasher

imam pitanje u vezi ovih besplatnih 10â,¬, sve sto treba da se uradi je da se izvrsi depozit i na prvu opkladu odigra 10â,¬ i u slicaju da promasim opkladu oni mi vracaju tih 10â,¬, sada me interesuje da li ima i nekih posebnih uslova u vezi kvote i da li je to samo ako se igra singl ili moze da se odigra i nekih 4-5 meceva?
i jos nesta ja sam se registrovao na expekt prosle godine ali nisam imao nikakvih depozita niti sam nesta igrao, pa me interesuje da li imam pravo na ovaj bonus?

El Fenomeno

#8
Sto se tice kvote ona je 1.5 i veca. Na povrat novca imas pravo samo u slucaju da omasis par koji igras. Samo singlovi dolaze u obzir. U slucaju da omasis popuni ovaj formular Expekt

Vazi samo za igrace iz Hrvatske!

P.S. Da ne dodje do zabune, ovo sve sto sam napisao nije vezano za 100% bonus vec za promociju povrata novca do 10 eura za nove igrace.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

slasher

ok, hvala ali onda nista od toga posto nisam iz Hrvatske  :(

nishlije

Jel jos uvek postoji ovaj bonus 100% od deposita?

El Fenomeno

Na zalost ova promocija je zavrsena tako da cemo ovu temu zakljucati sve dok se ne pojavi nesto slicno ponovo.

Lock
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana