News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 04, 2024, 01:36:51 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Prva poker liga (odigrana)

Started by Q-Q, May 05, 2009, 05:27:42 PM

Previous topic - Next topic

Q-Q

Nastavljamo naše druženje uz poker i Unibet, ali ovoga puta uz više turnira i dodatni sistem bodovanja nakon svakog- da bi na kraju 3 najbolja pokeraša podelili extra nagrade.
Poker liga koju organizuju Pokerigre.rs i Forum Bonustipovi počinje 15.05. i  sadržaće 6 pojedinačnih turira, od kojih su 3 Freerolla (Besplatna).
Svaki pojedinačni turir imaće svoj nagradni fond kao i broj poena koji će osvojiti najbolje plasirani.
Za besplatne turnire obezbeÄ'en je fond od â,¬50 a za one s plaćenim ulazom â,¬75.
10 igrača na svakom turniru osvajaće  bodove za konačan plasman a nekoliko njih-min.3 (u zavisnosti od broja učesnika) i novčanu nagradu. Nakon zavrÅ¡nog turira-05.06. dodatni fond od â,¬200 biće raporeÄ'en na 3 najuspeÅ¡nija u ukupnom plasmanu.

1.Mesto donosi nagradu â,¬100
2.Mesto nagraÄ'uje se s â,¬70
3.Mesto isplaćuje igraču â,¬30

KAKO OBEZBEDITI SUDELOVNJE (u svega par minuta):

1. Registrujte se na Unibet ovde!

2. Pošaljite mail sadržaja "Prijava" i vašim nadimkom s Unibeta na E-mail: prijavazaturnir@gmail.com

Svi oni koji su učestvovali na 1. Freeroll turniru biće automatski prijavljeni i za poker ligu i na vreme će dobijati lozinke za pristup svakom od turnira tako da nema potrebe da se ponovo prijavljujete. Od vas očekujemo da obavestite prijatelje o načinu prijave- kako bi nas bilo što više u ovom takmičenju i time učinili takmičenje zanimljivijim i eventualno povećali fond nagrada za buduće promocije.

Još nije kasno za prijave-sve do kraja tj. 15.06. možete nam se pridružiti!

Kompletan raspored turnira i sve detalje pročitajte ovde!

Vidimo se i srećno svima!

Hellboy321

Pa do jaja je to , samo mi nije bash najjasnije al vazno je da sam prijavaljen automatski :D

Q-Q

Na sva pitanja dobijate odgovor, skoro automatski :)

Kome nesto nije jasno.... tu smo!

Hellboy321

Pa nije mi jasan sistem bodovanja i kako sve funkcionise ... Na knockout ili kako ? :S

Q-Q

Igra se normalno turnir-na ispadanje. Svaki ima svoj fond za nagradu- 6 turnira u igri i na svakom ce deset igraca osvajati poene otprilike ovako:
1. Mesto 25 poena
2. Mesto 20
3. Mesto 15.......

A dodatni fond je za 3 najbolja na kraju, znaci iz 6 turnira ko bude imo najbolji skor deli jos â,¬200.
Na forumu cemo objavljivati bodovno stanje Lige nakon svakog turnira te ukupan skor poena do tada...
I CEPAJ...
Ostavio sam link na kraju gornjeg posta za vise informacija u vezi bodovanja- EVO GA OPET!  Pozdrav i cekamo vas... pa da vidimo ko ce tu da se opari!


projectlord

#5
pitanje: zasto ne postoji Srbija kao opcija pri registraciji na Unibet-u?

Q-Q

Odgovor:Postoji, potrazi pod R   REPUBLIKA SRBIJA!

Q-Q

Pozdrav Zorane, i dobrodosao. Sve lozinke za pristup turnirima ces dobiti na vreme putem E-maila.

doomsd

jel to nasa liga pochinje danas  pokerigre liga ?ima nas u 21 chas

DiamondZ

Pozdrav!

Liga koja je vidljiva u Unibet softveru i navodno počinje večeras u 21 NIJE naša liga
koja je zakazana za 15.05. i koja bi se trebala zvati Pokerigre - BonusTipovi liga. ;)

Q-Q

Pozdrav svima!

Liga počinje u Petak, 15.05. od 21h i na rasporedu je Freeroll â,¬50.

Naziv lige je Pokerigre liga i turnir se može pronaći u softveru pod Tournaments>>Special>>Pokerigre liga

Lozinke za pristup turniru očekujte u Četvrtak tj. sutra!

Srećno , i poziv onima koji nisu da se prijave... Prijave primamo i dalje.

Vidimo se!


Q-Q

Sve ok, dobijas lozinku, ne brini. ;) Ovo 2. je u pitanju-onako uzgred... Pozz

Hellboy321

Sta da bude sa onima koji sutra ne mogu da igraju ?

Angell

Quote from: varan7 on May 15, 2009, 12:06:08 AM
izvinjavam  se  ako  sam  malo   dosadan   ali  malo  prije  sam  dosao  kuci   i  vidim  na  unibetu  postavljen  turnir  pod   nazivom  pokerigre  liga.  ima  prijavljeno  5  ljudi,  pa  se  pitam  da li  je  to nas  turnir   pocinje  15  05   un  21  sat

:D ma nisi dosadan :D Jeste to je nas turnir. Jesi li dobio sifru, nisam te vidio prijavitog sinoc??

Quote from: Hellboy321 on May 15, 2009, 12:00:55 AM
Sta da bude sa onima koji sutra ne mogu da igraju ?

Pa bit ces sitout, al nema veze opet se prijavi da nas bude vise za stolovima ;)
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Q-Q

Tako je, to jeste naša liga! U softveru-Pokerigre liga. Lozinke smo poslali svim prijavljenima! Trenutno ima 14 igrača u softveru, očekujemo više-naravno.
Što se tiče onih koji ne mogu igrati-na žalost i ja sam 1 od tih jer putujem... A prijavio sam se čisto da budem virtualno prisutan-ništa se ne dešava, ulozi na slepo će te progutati pre ili kasnije. Jedina loša stvar je što gubiš priliku za zaradu od turnira-kao i bodove koje ćemo zbrajati za konačni poredak. Biće prilike za nadoknaditi propušteno.
Pozdrav svima i neka najbolji pobedi!
Srećno!!!