News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 17, 2024, 10:26:08 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Prvi besplatni poker turnir za članove foruma – prijava

Started by DiamondZ, April 13, 2009, 06:57:02 PM

Previous topic - Next topic

DiamondZ

Prvi besplatan poker turnir na Unibetu samo za članove BonusTipovi foruma.
Ovo je prvi Texas holdem turnir koji ćemo da organizujemo za članove foruma i
ovo je poker igraonica na kojoj ćemo se okupljati kako bi igrali poker zajedno.
Sve što je potrebno kako bi mogli da igrate na besplatnom turniru je da budete članovi našeg foruma
i da imate otvoren račun na Unibet pokeru.

Registrujte se na Unibet putem ovog linka da bi mogli da igrate na turniru:

http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=17195&bid=3210

Svi članovi koji se registruju na Unibet putem ovog linka trebali bi da nam
pošalju mail sa nadimkom na forumu i nadimkom na Unibet pokeru.
Mailove nam Å¡aljite na  prijavazaturnir@gmail.com

Znači da bi igrali ovaj besplatni turnir ne morate uplaćivati vaš novac, dovoljna je samo registracija.
Ali turnir nosi fond od 100â,¬ tako da ćete moći osvojiti neku novčanu nagradu.  :)

Datum turnira:  29. April 2009. sa početkom u 21.00 časova
Nagradni fond:  100â,¬

El Fenomeno

Za ovo se obavezno prijavljujem sto savetujem i ostale clanove pa da vidimo ko je najbolji  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Hellboy321


Q-Q

U tom slučaju ti plaćaÅ¡ 100â,¬ za učešće. ;) Ha niÅ¡ta, progledaćemo ti kroz prste... prijavi se na 

prijavazaturnir@gmail.com

Srećno svima i prijavite se.... Nek nas bude pa da vidimo ko kosi... 8)

Pozdrav!

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko


Q-Q

Krko, uspešno si prijavljen, iako nisi siguran kako to ide... :) Sledite uputstva iz posta na vrhu, sve je jako jednostvno ali ako neko ima dodatnih pitanja... tu smo.
1.Registracija preko linka
2.Prijava na mail

Sva ostala uputstva dobijate na E-mail s kojeg ste se prijavili za sudelovanje, potvrdu o učešću ubrzo a lozinku za pristup turniru dan-2 pre odigravanja. Vidimo se tamo!

dignja

I ja sam vec odavno registrovan tamo.Ali saljem prijavu.Jel treba da napisem moj poker nick u prijavi?

El Fenomeno

Bilo bi dobro da koristimo iste ili bar slicne nickove kao sto su ovi na forumu kako bi se lakse raspoznavali.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dignja

Meni je slicni nick na poker klijentu unibeta.Tamo mi je nick dignja0705,nemoz te me promasiti  ;D.

krko

Probao sam igrati ovako na free roll medjutim nigdje ne mogu da sjednem za sto iako su stolice prazne, ne znam kako to ide, pretpostavljam da je sa turnirom lakse da imamo posebnu sobu u koju ne moze niko uci osim nas jel? I ako se ne varam za stolom ima 9 mjesta, a sta ako nas bude vise? I jel ovo ide na principu texas holdem pokera ili klasika?

DiamondZ

Ovako ukratko u vezi ovoga sto je Krko u zadnje postu priupitao.

Da na turniru se igra Texas holdem poker i to No Limit Holdem. Sve detalje o turniru - struktura, blajndovi, itd. dobit ćete
na mail za nekoliko dana kada turnir bude bio u softveru.

Nije mi bas jasna situacija gde Krko prica o praznim stolicama, ali sto se tice turnira izgledat ce ovako.
Nakon sto dobijete lozinku dan prije turnira pronaÄ'ete u Unibet softveru i prijavite se tako Å¡to dvaput kliknete na ime
turnira i unesete dobijenu lozinku.
Sutradan na dan održavanja turnira nekoliko minuta pre početka isto dvaput kliknete na ime turnira čekate da turnir počne
i automatski će da vas smesti na jedan od stolova. Ako je npr. 50 igrača to je 10 stolova, a vi ćete da budete smešteni na neki od
tih stolova. Kako se igra bude odvijala, a igrači budu ispadali tako će vas softver prebacivati na drugi stol kada
za vašim stolom više ne bude dovoljno igrača. Tako ide sve do finalnog stola na kome se turnir i završava.



Patriots

i ja se nadam pre svega dobrom zezanju, a pobedice onaj sa najvise srece  ;D

slasher

do kada je rok da za prijave?
A imam i pitanje u vezi sa kladionicom
da li je prilikom dizanja para potrebna neka verifikacija, da se salje kopija licne karte, pasosa, da vas zovu na telefon ili nesta slicno?